8.6 C
Slovakia
pondelok, 15 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPo roku sa do Bratislavy vráti holandské tiro Kraak & Smaak
spot_img

Po roku sa do Bratislavy vráti holandské tiro Kraak & Smaak

downloadOdkedy sa v roku 2009 predstavili Kraak & Smaak na festivale Pohoda, záujem slovenského diváka o ich energickú show nikdy neklesol. Následne sa dva krát vrátili do priestorov bratislavského Nu Spirit Clubu, kde sa predstavili v DJ setoch so speváčkou Berenice Van Leer. V rámci svojho európskeho turné k albumu Chrome Waves sa v roku 2015 vrátia do svojho obľúbeného mesta Bratislavy, aby vám v piatok 20. Februára predstavili úplne novú.

Holandskí chlapci sú na kontinuálne stúpajúcej krivke a od ich debutu hrali na svetových festivaloch od Glastonbury až pod Detroit Movement, EXIT, Sziget či Pohoda. Trio založené v roku 2003 vydalo nasledovné 3 roky niekoľko dvanásťpalcov a svojim debutovým albumom Boogie Angst si získali rešpekt u tastemakerov ako Pete Tong, Annie Nightingale a Jason Bentley. Globálny dopyt po ich energickom funkovom sounde spôsobil, že ich britský label Jalapeno šikovne nakontraktoval kapelu v USA, Beneluxe a Japonsku a pre Kraak & Smaak sa tak otvoril svet.

Kraak & Smaak – Squeeze Me


 

Časopis Dance IDJ opisuje kapelu ako niečo, čo musíte vidieť naživo a ich live vystúpenia prirovnáva ku kapelám ako je Chemical Brothers, Moby či The Prodigy. V roku 2011 im okrem viacerých kolaborácii a remixov vychádza tretí album „Electric Hustle“ a o dva roky neskôr spomínaný Chrome Waves.

Kraak & Smaak – Keep Me Home


 

Striedajúc najlepšie festivaly a kluby v celej Európe ich naživo uvidíte v piatok 20.2.2015 v bratislavskej Starej Tržnici, po ktorej bude nasledovať oficiálna afterparty v Nu Spirit Clube aj s ich účasťou.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img