8.6 C
Slovakia
nedeľa, 21 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPokračovanie edície Palicavonzvreca na čele s dánskym producentom CTRLS
spot_img

Pokračovanie edície Palicavonzvreca na čele s dánskym producentom CTRLS

ctrls-728x485

V bratislavskom Subclube prebiehajú párty a podujatia väčšinou cez víkend, no keďže je zajtra sviatok, uskutoční sa jedna z nich, netradične aj uprostred týždňa. Kým v politických súvislostiach si pripomenieme Nežnú revolúciu, špeciálna edícia Palicavonzvreca bude konotovať prebiehajúcu revolúciu v techno music.

Dvaja zahraniční hostia a kvarteto domácich producentov vytvoria zaujímavú kombináciu beatov, ktoré budú jednou nohou v progresívnom svetle a tou druhou v klubovom opare. Sofistikované sety ponúka dánsky producent Troels Knudsen, ktorý figuruje pod prezývkou CTRLS. S hudbou začal už v 14tich a spočiatku pôsobil ako drum and bassový producent pod prezývkou Pyro. Avšak čoskoro ubral z Bpm, viac sa zameral na zvuk a jeho štruktúru, vďaka čomu jeho kariéra nabrala intenzívnejší kurz. Jeho snahu o progresiu ocenili aj organizátori prestížneho festivalu Roskilde, kde si CTRLS zahral.

CTRLS – x.y.

Veľmi návykové sú aj sety Francúza Sébastiena Michela aka UVB. Ten sa nebojí ísť aj mimo svojej komfortnej zóny techno music a jeho elektronická fusion je lahodnou zmesou zvukov, pocitov a ambientu. Pestrá bude aj plejáda domácich zástupcov našej elektronickej scény s Peal, duom Elsy & Mark Bane a na čele s Loktibradom.

UVB – Dwarf

https://www.youtube.com/watch?v=4OMEk9eGjBs

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img