8.6 C
Slovakia
sobota, 15 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPoznáme detaily zo svetového turné Def Leppard
spot_img

Poznáme detaily zo svetového turné Def Leppard

Rick & Phil

S viac ako 100 miliónmi predaných albumov na celom svete a 2 prestížnymi oceneniami Diamond Awards sa za takmer štyri dekády fungovania stala britská kapela Def Leppard jednou z najvýznamnejších bášt rockovej hudby. Koncert s predkapelou Citron sa bude konať 22. mája v ostravskej ČEZ aréne a o deň neskôr sa formácia predvedie aj v pražskej O2 aréne.

Petr Novák za organizátorov potvrdil informáciu, že vstupenky sa predávajú už od 19. novembra v sieťach Ticketpro a Ticketportal, pričom v prípade ostravského koncertu sa cena pohybuje od 900 do 1390 Kč (v prepočte približne od 32 do 50 eur) a návštevníci pražského koncertu zaplatia približne o sto českých korún viac (približne o štyri eurá). Zakúpiť sa dajú lístky na státie aj sedenie v rôznej vzdialenosti od pódia.

Def Leppard – Tour Teaser 2015

Z informácií uvedených na oficiálnej stránke Def Leppard vyplýva, že skalní fanúšikovia si môžu zakúpiť aj tzv. Meet& Greet upgrade package, vďaka čomu sa môžu so skupinou aj stretnúť a odfotiť. Tento package však neobsahuje lístok a jeho cena je 10150 Kč, čo je približne 380 Euro. Hudobníci tiež prostredníctvom oficiálnej webstránky www.defleppard.com informovali, že 19. mája vystúpia v poľskej Varšave. Tieto tri koncerty sa odohrajú v rámci veľkého turné, ktoré by sa podľa frontmana J. Elliotta nemalo skončiť do 20. decembra tohto roka.

Def Leppard – NFL Pre Game Live 2015

Známe sú zatiaľ termíny od apríla do októbra v poradí: Kanada(13), Bielorusko + Litva + Poľsko po 1 koncerte, Česko(2), Nemecko(3), Dánsko +Norsko + Švédsko + Fínsko po 1 show. Potom šnúra pokračuje koncertmi v USA(12), v Kanade(1) a USA(36). 12 februára 2015 Def Leppard prezradili, že letné turné po USA bude zahŕňať skupiny  Styx a Tesla od júna do októbra 2015.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img