8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkySynthpopová kapela Camouflage je späť s novým albumom Greyscale
spot_img

Synthpopová kapela Camouflage je späť s novým albumom Greyscale

Camouflage

Keď konečne utíchla jedna vlna o odtieňoch šedej, valí sa druhá. Tentokrát nejde o sexuálne úchylky Christiana Greya, ale o nový album kapely Camouflage  s názvom Greyscale (Odtiene šedej). Nemecká synthpopová skupina vydáva takmer po deviatich rokoch nový album s trinástimi skladbami. Osemnásteho apríla dokonca odohrajú koncert aj na Slovensku.

Dlho-očakávaný album Greyscale vyšiel v Nemecku len pred pár dňami, hoci sa kapela Camouflage zavrela do štúdia ešte v roku 2011. Frontman Marcus Meyn, Heiko MaileOliver Kreyssing  však vedeli, že nahrávané skladby časom dozrejú, a nie je sa kam ponáhľať. Teraz sú znovu pripravení čeliť synthpopovej konkurencii. Camouflage je späť! „S mračnami, hmlou a nekonečne sa opakujúcou šedou,“ tak opisuje nový album vydavateľstvo Bureau B, pod ktorým títo majstri smútku odetého v elektronických piesňach nahrávajú.

Camouflage – Greyscale trailer

Pilotný singel Shine zverejnili na Youtube už pred mesiacom, a zatiaľ má pozitívne ohlasy. „Vitajte späť!“, či „Taký má byť synthpop. Teším sa na album!“, odkazujú fanúšikovia nemeckej kapele. Už októbrové stretnutie Marcusa Meyna so slovenským fanklubom napovedalo, že sa Camouflage na Slovensko vráti. „Vždy je pre mňa a kapelu potešením hrať na Slovensku. Milujem ľudí, mesto, koncerty sú tu tiež fantastické,“ povedal mi vtedy pri rozhovore uvoľnený Marcus.

Camouflage – Shine

Album Greyscale Camouflage hrdo Slovensku predstaví už 18.apríla v Ateliéri Babylon. „Odmietajú stáť na mieste, nežijú v minulosti. S Greyscale vytvorili nádherný kúsok hudby,“ uzatvára vydavateľstvo Bureau B.

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img