8.6 C
Slovakia
pondelok, 17 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPremiéra piesne Rock a Billy od Druhej Doby s klipom z nahrávania
spot_img

Premiéra piesne Rock a Billy od Druhej Doby s klipom z nahrávania

Druha doba

Druhá Doba je kapela z Bratislavy založená spevákom a gitaristom Dominikom Gajdošechom. Pridaním Tomáša Čopíka na kontrabase a Vojtecha Geletu na bicie vzniklo ojedinelé zoskupenie, hrajúce po slovensky spievané piesne v štýle – rockabilly, rock, country, blues.

Kapela už zverejnila prvý singel Nový deň spolu s lyric videom. Aktuálne vám prinášame videoklip zo samotného nahrávania k ďalšiemu singlu Rock a Billy s textom od Daniela Heviera. Ako hovorí Dominik: ,,táto spolupráca je pre nás veľká česť. Človek až postupne zisťuje koľko obľúbených a naozaj skvelých piesní od rôznych slovenských interpretov má spoločného menovateľa a ním je Daniel Hevier. Autori hudby a textu avšak ostávajú mnohokrát v úzadí. O to viac si vážim, že sa nám pán Hevier rozhodol napísať text Rock a Billy, je to príbeh dvoch kamarátov a zároveň slovná hračka.“

Klip vznikol v štúdiu počas nahrávania pripravovaného debutového EP Rock a Billy a je v ňom jasne vidieť, že chalani vsadili na osvedčenú zostavu charakteristickú pre tento typ hudby – spev, gitara, kontrabas a bicie.
Oficiálne vydanie samotného EPčka, ktoré bude obsahovať aj spomínané single Nový deň a Rock a Billy je naplánované na začiatok júna 2018.

 

 

 

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img