8.6 C
Slovakia
sobota, 20 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkySvetoznámy producent Paul van Dyk opäť prichádza na Slovensko
spot_img

Svetoznámy producent Paul van Dyk opäť prichádza na Slovensko

OOAF_2015ONLY OPEN AIR Festival predstavuje prvé mená pre rok 2015. Fanúšikovia tanečnej scény sa môžu štvrtýkrát tešiť na veľkolepý SUMMER SEASON GRAND OPENING, pretože v priebehu dvanástich hodín sa na pódiu vystrieda DJ-ská svetová špička.

Naposledy sme Paula van Dyka privítali tento rok v máji v košickej Steel Aréne. V roku 2015 zahrá dvojnásobný najlepší DJ na svete len na Zlatých Pieskoch a zároveň to bude jeho prvá open air show u nás, čím bude zážitok z jeho vystúpenia absolútne dokonalý. Rovnako platí, že aj Ben Nicky sa predstaví v budúcom roku exkluzívne iba na OOAF.

Paul van Dyk feat Plumb – I Don´t Deserve You


 

Ďalšie mená budú zverejňované postupne, no pripomenieme, že v minulosti si niekoľkotisícový dav na Zlatých pieskov podmanili Nicky Romero, Hardwell, Tiësto a Armin van Buuren, či tento rok hviezdna deviatka Afrojack, Martin Garrix, R3HAB, Pete Tong, Sander van Doorn, Jaydee, Judge Jules, Omnia a Firebeatz.

Paul van Dyk – Nothing But You


 

Keďže OOAF sa stal slovenskou mekkou tanečnej scény a podiel na tom má aj atmosféra, o ktorú sa starajú práve jeho návštevníci, organizátori pripravili opäť viacero noviniek, medzi ktoré patrí napr. umiestnenie SILVER a GOLD V.I.P. na novom mieste.

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img