8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyUž budúci piatok sa predstvia prvý krát na Slovensku Dream Theater
spot_img

Už budúci piatok sa predstvia prvý krát na Slovensku Dream Theater

Assorted Music Location ShootsHistoricky prvé vystúpenie legendárnej americkej skupiny Dream Theater bude už budúci v piatok 25. júla v bratislavskej Aegon Arene. Začiatok podujatia je presne o 19:00, brány Aegon Areny sa otvárajú už o 18:00. V predaji cez eventim.sk sú lístky na státie za 36 €. Vstupenky za 45 € na sedenie sú už takmer vypredané.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na plnohodnotný, 3-hodinový koncertný program An evening with Dream Theater. Kapela si prinesie vlastné pódium, osvetlenie i ozvučenie. Jedinečný a svojim spôsobom historický koncert sa bude konať v prípade priaznivého počasia v hale s otvorenou strechou, čo ešte viac umocní zážitok každého milovníka kvalitnej rockovej hudby.

Dream Theater – Wither


 

Dream Theater je pojem, ktorý netreba predstavovať. Partia vynikajúcich hudobníkov v zložení John Myung, John Petrucci, James LaBrie, Jordan Rudess a Mike Mangini sa u nás predstaví v rámci turné „Along For The Ride Tour 2014″. Trojhodinové predstavenie ponúkne to najlepšie z takmer 30-ročnej tvorby superskupiny.

Dream Theater – The Looking Glass


 

Chýbať nebudú ani skladby z ostatného eponymného CD. Pesnička The Looking Glass napríklad zarezonovala aj niekoľkými slovenskými rádiami.

(TS – Tomáš Holetz)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img