8.6 C
Slovakia
nedeľa, 10 decembra, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyUž budúci piatok sa predstvia prvý krát na Slovensku Dream Theater

Už budúci piatok sa predstvia prvý krát na Slovensku Dream Theater

Assorted Music Location ShootsHistoricky prvé vystúpenie legendárnej americkej skupiny Dream Theater bude už budúci v piatok 25. júla v bratislavskej Aegon Arene. Začiatok podujatia je presne o 19:00, brány Aegon Areny sa otvárajú už o 18:00. V predaji cez eventim.sk sú lístky na státie za 36 €. Vstupenky za 45 € na sedenie sú už takmer vypredané.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na plnohodnotný, 3-hodinový koncertný program An evening with Dream Theater. Kapela si prinesie vlastné pódium, osvetlenie i ozvučenie. Jedinečný a svojim spôsobom historický koncert sa bude konať v prípade priaznivého počasia v hale s otvorenou strechou, čo ešte viac umocní zážitok každého milovníka kvalitnej rockovej hudby.

Dream Theater – Wither


 

Dream Theater je pojem, ktorý netreba predstavovať. Partia vynikajúcich hudobníkov v zložení John Myung, John Petrucci, James LaBrie, Jordan Rudess a Mike Mangini sa u nás predstaví v rámci turné „Along For The Ride Tour 2014″. Trojhodinové predstavenie ponúkne to najlepšie z takmer 30-ročnej tvorby superskupiny.

Dream Theater – The Looking Glass


 

Chýbať nebudú ani skladby z ostatného eponymného CD. Pesnička The Looking Glass napríklad zarezonovala aj niekoľkými slovenskými rádiami.

(TS – Tomáš Holetz)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Tento projekt z verejných zdrojov podporil:

spot_img
spot_img

V našom snažení nás podporujú:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img