8.6 C
Slovakia
sobota, 2 marca, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyUž tento mesiac Uriah Heep v Bratislave

Už tento mesiac Uriah Heep v Bratislave

45-og

Dom revolučného odborového hnutia, to bol názov dnešného Istropolisu v Bratislave v roku 1969. Presne v tomto roku sa  zrodila rocková legenda Uriah Heep, ktorá 11.6. o 20:00 príde rozohniť fanúšikov práve do tohto Domu odborov na Trnavskom mýte 1, BA.

Uriah Heep sa u nás preslávili najmä hitom Lady in Black, odvtedy sa však v zostave udiali viaceré zmeny a jednotliví členovia prekonali mnohé osobné aj zdravotné ťažkosti. Legenda sa však našťastie nerozpadla a naďalej obohacuje svet rockovej hudby, čoho dôkazom je aj viac než 20 skvelých štúdiových albumov vrátane najnovšieho Outsider (2014). V Bratislave vystúpia v zostave Mick Box (gitara, spev), Bernie Shaw (spev), Davey Rimmer (basgitara), Phil Lanzon (klávesy, spev) a Russel Gilbrook (bicie, spev).

Uriah Heep – Lady in Black

Ku cti britských rockových elegánov slúži aj viac ako 30 miliónov predaných nosičov a fakt, že boli prvou britskou rockovou skupinou hrajúcou v Rusku (1987). Tešíme sa na nezabudnuteľný hudobný zážitok s Uriah Heep, ktorí na pódiu predstavia najslávnejšie nesmrteľné hity a svieže novinky vlastnej tvorby známej melodickosťou, harmonickými vokálmi a kombináciou jazzu i viacerých odrôd rocku.

spot_img
spot_img
spot_img