8.6 C
Slovakia
utorok, 23 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyV bratislavskom Subclube sa predstaví Omar Perry - syn legendárneho reggae mága
spot_img

V bratislavskom Subclube sa predstaví Omar Perry – syn legendárneho reggae mága

RC-omar-perrry-finalIdeálna príležitosť ako odštartovať prázdniny a letné radovánky sa naskytne už budúci štvrtok 26.júna. Do bratislavského Subclubu príde z ďalekej Jamajky syn legendárneho hudobného mága Lee Scratch Perryho, Omar Perry.

Omar sa narodil na Jamajke v roku 1968, neskôr žil v Londýne a tiež v Gambii (ktorej sa mimochodom hovorí „Jamajka v Afrike“). Dnes cestuje po svete nielen ako syn slávneho otca, ale hlavne ako skvelý spevák. Na konte má dodnes tri vlastné albumy Man Free (2007), Can’t Stop Us (2009) a The Journey (2011).

Okrem Omara Perryho sa vo štvrtok 26.júna na akcii Reggae Callin‘ v Účku predstavia aj Mystic Mc z Dánska a lokál reggae reprezentácia v zastúpení Flight To Jamaica, Mc Pokyman z Medial Banana, Dj Simple Sample a nové spevácke duo z Bratislavy menom Balans.

Omar Perry – Man free live 2008


 

Na akcii Reggae Callin‘ môžete vyhrať aj pekné vecné ceny (tričká, nálepky, odznaky) v rámci pravidelného polnočného Dancehall battle, do ktorého sa môžu zapojiť súťaženiachtiví návštevníci. Vidíme sa 26.6. v Subclube!

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img