8.6 C
Slovakia
sobota, 22 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVladimír Mišík oslávi so svojou kapelou ETC 40. výročie aj v Bratislave
spot_img

Vladimír Mišík oslávi so svojou kapelou ETC 40. výročie aj v Bratislave

imagesCABDN9E1Slovákov čaká koncert českej legendy! Vladimír Mišík spolu s kapelou Etc… zahrá v rámci turné „ETC 40“ už 2. októbra v Bratislave.

Spevák, hudobník a gitarista Vladimír Mišík je jednou z najvýraznejších osobností českej hudby. Legendárny rocker spolu s kapelou Etc… zahrá 2. októbra v Bratislave prierez toho najlepšieho za 40 rokov pôsobenia. Známe československé hity ako „Stříhali dohola malého chlapčeka“, „Variace na renesanční téma“, známa podľa verša „Láska je jako večernice“, „Jednohubky“ či „Obelisk“ zaznejú už čoskoro v bratislavskom Majestic Music Clube. Milovníci českého rocku si koncert v rámci turné „ETC 40“ nesmú nechať ujsť! Etc… mali tú česť byť predkapelou legendárnych Rolling Stones! 

V prvej časti koncertu vystúpi aj hosť Pavel Bohatý. Zaspieva niekoľko skladieb z ranného obdobia Etc… ako „Lady Vamp“, „Doteky“ či „Bazarem proměn“. Okrem súčasnej zostavy kapely sa na pódiu objavia aj dnes už bývalí, ale dlhoroční členovia rockovej zostavy Etc

Vladimír Mišík – Lady Vamp

https://www.youtube.com/watch?v=R-gWZJPubeI


 

Keďže má Vladimír Mišík slovenské korene, nezabúda ani na slovenských fanúšikov. Bratislavským koncertom plánuje osláviť významný český hudobník 40-te výročie kapely Etc… nielen so slovenskými fanúšikmi, ale aj s kamarátmi z Bratislavy. 

Vladimír Mišík & ETC – Nejlepší ženská našich dnú


 

Koncert Vladimíra Mišíka a kapely Etc…si nenechajte ujsť 2. októbra 2014 v klube MMC na Karpatskej 2 v Bratislave. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal a v predajni Dr. Horák na Medenej ulici 19 v Bratislave.

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img