8.6 C
Slovakia
pondelok, 15 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVojtěch Dyk s B Side Bandom v trenčianskom Piano Clube skoro vypredaný
spot_img

Vojtěch Dyk s B Side Bandom v trenčianskom Piano Clube skoro vypredaný

imagesČeský herec a spevák Vojtěch Dyk sa na nedostatok popularity na Slovensku nemôže sťažovať. Miláčik českých a slovenských žien sa v priebehu mesiaca predstaví na siedmich koncertoch, no iba jediný z nich bude pred slovenským publikom v Trenčíne. Vo svojom nabitom kalendári tak nezabúda ani na svojich fanúšikov u nás.

V týchto dňoch prichádza do kín film Anjeli, v ktorom si zahral jednu z hlavných úloh a uplynulý týždeň prišiel osobne pozdraviť divákov do troch slovenských kín. O pár týždňov sa na Slovensko vráti znova, tentokrát spolu s brnenským B Side Bandom Josefa Buchtu, aby odohral jeden z jeho fantastických koncertov.

Vojtěch Dyk & B Side Band – Feeling Good

https://www.youtube.com/watch?v=vd1O6ajtbGo


 

V tomto roku už mali Dyka s B Side Bandom možnosť vidieť diváci v marci na bratislavských Pasienkoch, kde doslova rozpútal ošiaľ.

Vojtěch Dyk & B Side Band – My Way live Brno 2012


 

Jeho októbrový koncert sa však odohrá v menších priestoroch Piano Clubu pod hradom Matúša Čáka, kde už teraz nie je možné zohnať vstupenky na VIP sedenie a na státie je v predaji už len približne 100 vstupeniek.  Koncert v trenčianskom Piano Clube je naplánovaný na 23. októbra.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img