8.6 C
Slovakia
pondelok, 22 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVražedné boje v ďalšom príbehu od The Prodigy
spot_img

Vražedné boje v ďalšom príbehu od The Prodigy

Jeden úspech strieda druhý a The Prodigy sú späť vo vrcholnej forme. Dôkazom nech je aj nový videoklip k skladbe Timebomb Zone.

Málokto to čakal, ale The Prodigy sa opäť vrátili na vrchol. Hoci z kultúry deväťdesiatych rokov je dnes už retro, jej tvrdosť a priamočiarosť stále imponuje. The Prodigy ako priekopníci elektronickej scény prišli s novým albumom No Tourists, s ktorým sa usídlili v britskej hitparáde. Získali úspech aj bez toho, aby vybočili zo svojej takmer tridsaťročnej cesty, museli zmeniť štýl, alebo prijať kompromisy.

Adrenalínová jazda bristolskej trojice bola vždy založená na kombinácii tvrdého elektronického punku a na vizuálnej podpore strihových videoklipov. Inak tomu nebolo ani pri novej nahrávke, ktorej recenziu si môžete tu prečítať.

Po slumovom Need Some1 prichádza Timebomb Zone točiaci sa okolo nelegálnych zápasov. Režisér Paco Ratert odkazuje na brutálne ázijské filmy, ktoré rezonovali v časoch videokaziet. Mnohým to bude pripomínať aj kultový film Klub bitkárov. S tým rozdielom, že Ratertovi antihrdinovia sú nedobrovoľne nútení k vražedným bitkám.

The Prodigy – Timebomb Zone

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img