8.6 C
Slovakia
utorok, 21 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyZajtra predstaví Billy Idol vo Viedni nové skladby aj nesmrteľné hity
spot_img

Zajtra predstaví Billy Idol vo Viedni nové skladby aj nesmrteľné hity

billy-idol

Už zajtra sa vo viedenskej Arene uskutoční open air koncert punk rockovej ikony Billy Idola. Nesmrteľný britský spevák chytil druhý dych a za posledných deväť rokov pripravil tri silné štúdiové nahrávky. Okrem toho má ešte v zálohe nesmrteľné hity, ktoré definovali prechod punk rocku do popového zvuku.

Billy Idol – Can´t Break Me Down

Minulý rok vydal Billy Idol silný album Kings & Queens of the Underground, ktorý produkoval slávny producent Trevor Horn. Pri tejto príležitosti sa ho rozhodol  podporiť svetovým turné, ktoré sa teraz presúva do západnej Európy. Už zajtra sa vo viedenskej Aren predstaví Billy Idol spolu so svojou sprievodnou kapelou, ktorého súčasťou je aj Idolov dlhoročný gitarista Steve Stevens.

Billy Idol – Rebel Yell

Ako poodhalil playlist z posledných nemeckých koncertov, z nového albumu by mali zaznieť skladby Postcards from the Past, One Breath Away, Can’t Break Me Down a Save Me Now. Z veľkých hitov asi nebudú chýbať piesne Cradle of Love, White Wedding,  Dancing With Myself, Flesh For Fantasy či nesmrteľná Rebel Yell. Začiatok koncertu je naplánovaný na 19:30, vstupná brána sa otvorí hodinu predtým.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img