8.6 C
Slovakia
piatok, 21 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyZAZ predstáví dnes vydaný album v Bratislave
spot_img

ZAZ predstáví dnes vydaný album v Bratislave

zaz_studio800Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, dnes vydáva nový album s názvom „Paris“. Novinku  koprodukoval legendárny Quincy Jones, ktorý je podpísaný pod najslávnejšími nahrávkami Michaela Jacksona! Album „Paris“ ZAZ naživo predstaví 28. novembra v bratislavskej AEGON ARÉNE. Dokonalý hudobný zážitok v podaní ZAZ si môžete vychutnať aj posediačky. Voľné sú totiž ešte posledné lístky na sedenie!

Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, dnes uviedla na trh nový album. Novinku „Paris“ poňala francúzska speváčka ako poctu mestu, do ktorého sa pred ôsmimi rokmi presťahovala. Šarmantná Francúzka na ňom prespievala viac či menej známe skladby o Paríži z repertoáru Edith Piaf, Maurice Chevaliera, Charlesa Aznavoura či Charlesa Treneta.

ZAZ – PARIS SERA TOUJOURS PARIS


 

Novinku „Paris“ koprodukoval legendárny Quincy Jones, ktorý je podpísaný pod najslávnejšími nahrávkami Michaela Jacksona a stojí za jeho najpredávanejším albumom všetkých čias s názvom „Thriller“. Quincy Jones bol z talentovanej speváčky ohromený: „ZAZ má v hlase taký bluesový  pôvod, že by ste prisahali, že prišla priamo z geta.“

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img