8.6 C
Slovakia
sobota, 20 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyŽivot je krásny? Presvedčí vás o tom Andrej Šeban a jeho hudobníci
spot_img

Život je krásny? Presvedčí vás o tom Andrej Šeban a jeho hudobníci

m16tp_Seban_Trio_2016

Hudobné trio Andreja Šebana chystá pre svojich fanúšikov novembrové turné po Slovensku. Turné s názvom „Život je krásny“ započnú hudobníci 15.11. 2016 v nitrianskej Synagóge.

Počas koncertnej šnúry navštívi táto slovenská legenda spolu sedem miest, jedným z nich bude 18.11. Nové Mesto nad Váhom. V jazzovom klube Blue Note oživí trio aj staršie Šebanove skladby, avšak na nové aranžmá. Nebudú chýbať ani novinky z produkcie tohto staro-nového zoskupenia. Andrej Šeban trio sa vám na pódiu ukáže v zajímavej zostave špičkových hudobníkov.

Bubeník Ján Fábricky, člen bývalých zakázaných skupín Nervy a Demikát, momentálne docent hry na bicie nástroje na Vysokej škole umení v švajčiarskom Berne, sa so Šebanom stretnú na jedom pódiu v hudobnom dialógu po 30 rokoch. Skvelým kontrastom zastupujúcim mladú a nadanú generáciu bude tretí hráč tria – Michal Šelep. Vďaka izolovanosti od hudobných centier študoval Šelep hru na basgitaru cez internet u Anthonyho Wellingtona. Momentálne započal štúdium jazzového kontrabasu na JAMU v Brne.

Andrej Šeban trio – Život je krásny teaser 2016

O jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru sa postarajú nie len miesta, na ktorých sa budú koncerty odohrávať, ale i hudobná improvizácia Šebanovho tria. Blue Note, špičkový jazz klub, ktorý už hostil známe zahraničné mená ako Antony Wonsey, Ken Hensley či českého Dana Bártu & Illustratosphere, vám svojou kvalitnou hudobnou produkciou zaistí príjemný komorný zážitok.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img