8.6 C
Slovakia
piatok, 12 júla, 2024
spot_img
FestivalyNa Balaton aj s otcom švédskej techno music či s islandskými housovými...

Na Balaton aj s otcom švédskej techno music či s islandskými housovými veteránmi

Plážové hranie a plážová hudba? Balaton Sound je viac než festivalom a viac než diskotékou. Ponúka tých najlepších svetových producentov a súčasné trendy v elektronickej hudbe. Organizátori doplnili program o ďalšie známe mená.

Na maďarský Balaton Sound mieri švédsky techno producent Sven Väth, prezývaný aj ako Papa Sven, ktorý sa zároveň stáva headlinerom Heineken Stagu. Z legendárnej Ibiza party Cocoon sa k nemu pripojí DJ Kölsch a Black Coffee, ktorý minulý rok zahviezdil na EXIT Festivale, elektronické duo Gus Gus, Brit Scuba a Francúz Julian Jeweil.

Gus Gus – Over

Novinkou na tohtoročnom Balaton Sound bude vytvorený klubový rezort Clubs on the Beach, ktorý spojí päť prominentných klubových značiek a ich rezidentov na non stop techno a house scéne.

Fuse z Bruselu ponúknu Charlotte De Witte (rozhovor s producentkou si môžete prečítať tu), parížsky REX Club vyšlú svojich rezidentov Phila Weeksa a Jennifer Cardini, berlínsky Watergate pošlú DJ Butcha, z legendárnej Ibiza Pacha prijali pozvanie Uner a londýnsky label Defected bude prezentovať producent Claptone.

Charlotte De Witte – Closer

spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok