8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby
spot_img

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

1158793_katka-knechtova-katarina-knechtova-spevacka-vlasy-zmena-cropThomas Puskailer predstaví už o pár dní v premiére svoju hudobnú šou o slovenskom šoubiznise, Robo Opatovský prezradil viac o projekte Overtime, Katarína Knechtová uviedla skladbu Naveky a Elán vzhľadom na početné koncertné ponuky si starostlivo vyberá miesta, kde zahrá – poznáme však už potvrdené koncertné sály. Viac informácii v našej pravidelnej rubrike novinky zo slovenskej populárnej hudby.

Spevák Thomas Puskailer predstaví už 12. februára originálnu hudobnú komédiu „Slovak Showbiz For Beginners“. Prípravy na premiéru hudobnej šou o slovenskom šoubiznise vrcholia a spevák pracuje na 100 percent. Ostrieľaná dvojica Thomas Puskailer a Martin Madej na bratislavskej premiére nielen po prvýkrát sparodujú slovenské celebrity, ale predstavia aj úplne nové skladby s názvom „Tvoj song“ a „Zažiar viac“.

Thomas Puskailer & Martin Madej – Slovak Showbiz For Beginners teaser


 

Spevák Robo Opatovský predstavuje jedinečný projekt OVERTIME! Šarmantný spevák upravil svetové hity tak, ako ich nepoznáte a ako ste ich ešte nikdy nepočuli! Ako prvú skladbu si v úžasnej bossa nova úprave môžete vypočuť hit skupiny Depeche Mode „People Are People“. V repertoári OVERTIME sú aj známe skladby Roba Opatovského či svetové hity napríklad od Lennyho Kravitza, Stinga či skupiny Metallica. Unikátny projekt Robo čoskoro predstaví aj na koncertoch.

Robo Opatovský & Overtime – People Are People


 

Katarína Knechtová valcuje skladbou „Navekyslovenské hudobné rebríčky! Pieseň sa stala najhranejšou piesňou v slovenskom éteri spomedzi všetkých domácich a zahraničných skladieb! Úspešnú skladbu „Naveky“ si fanúšikovia môžu už čoskoro vypočuť v originálnom prevedení na ďalších koncertoch Kataríny Knechtovej a Cigánskych Diablov. 12-členné hudobné zoskupenie Katarína Knechtová & Cigánski Diabli sa s originálnou hudobnou šou predstaví v ďalších 18-tich mestách.

Katarína Knechtová – Naveky


 

Hudobná legenda, ktorá už dlho tróni na pomyselnej kráľovskej stoličke populárnej hudby na Slovensku, núdzu o ponuky nemá. Skupinu Elán a jej pesničky už niekoľko desaťročí milujú milióny fanúšikov na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Aj preto je po koncertoch Elánu veľký dopyt, no chlapci okolo frontmana Joža Ráža sa zodpovedne rozhodujú, ktoré ponuky prijať a ktoré nie.

Elán – Kde si


 

Jedným z miest, kde sa však s určitosťou Elán v roku 2015 predstaví, je Holíč, kde skupina odohrá koncert 20. júna pod holým nebom. Momentálne sú ešte stále v predpredaji vstupenky za zvýhodnenú cenu 19 € v sieti Predpredaj.sk, ktorá platí len do konca februára.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img