8.6 C
Slovakia
nedeľa, 16 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBasgitarista z Lady Pank vydal sólový album
spot_img

Basgitarista z Lady Pank vydal sólový album

Krzysztof_Kieliszkiewicz_5730780

Basgitarista Krysztof Kieliszkiewich, známy z pôsobenia v kapele Lady Pank, vydal svoju druhú sólovú dosku pod názvom Drapacz chmur. Na nej predviedol svoj vokálny potenciál v plnej miere.

Spojiť hranie na basgitaru a sólový spev je nesmierne náročné, svoje by o tom vedel rozprávať Mark King z Level 42. Krysztof Kieliszkiewich sa odhodlal nebyť iba inštrumentalistom, ale v rámci sólovej dráhy si vyskúšať naplno aj spev. V jeho piesňach vystupuje do popredia atmosférický indie pop a vlastný energický hlas.

Kielich – Lepiej już nie będzie nam

Podľa Krysztofových slov je ťažké jeho nový počin zaškatulkovať, no naplnilo to jeho skladateľské očakávania.  Krysztof ešte o tom hovorí: „Samozrejme, že som hral na basu, pretože je to nástrojj, s ktorým každý deň žijem. Viem, že to čo urobím bude vždy hodnotené v súvislosti s Lady Pank. A to je dobré, pretože táto kapela je stále najdôležitejšou súčasťou môjho umeleckého života. Som hrdý na to, a nebudem od toho utekať„. Je treba podotknúť, že jeho sólové aktivity naozaj nemajú zatiaľ žiadny negatívny podieľ na chode kapely, momentálne Lady Pank sú na akustickom turné po Poľsku

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img