8.6 C
Slovakia
sobota, 23 septembra, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyBeyuz vyprodukoval hudbu, ktorá má liečiť

Beyuz vyprodukoval hudbu, ktorá má liečiť

Cover

Hudba, ktorá lieči telo, myseľ aj dušu. Keď ju budete počúvať, netreba sa nikam ponáhľať, len si užiť príjemný zážitok z počúvania. Beyuz vyprodukoval novú kolekciu pesničiek s názvom Lounge Life, pri ktorej si treba vychutnáť oddych a nechať plynúť fantáziu a emócie.

Beyuz sa odklonil od svojej tradičnej hip-hopovej produkcie. Lounge Life je 18 minútové EP, ktoré vychýdza 22.10.2016 pod vydavateľstvom ajlavmjuzik s číslom 36. Cover vznikol z Beyuzovej lomo fotografie, ktorú doplnil MtotheG. Ten si zahral aj vo videu Štefana Kurillu k prvej zverejnenej skladbe Delivery. Atmosféru skladby doplnil saxofón Mariána Jaslovského.

V mojom kreatívnom vesmíre mávam dve striedajúce sa obdobia. To prvé je, keď potrebujem tvoriť s interpretmi, nahrávať do mojich vecí v štúdiu a hrať sa s hlasovou stopou. To druhé je robiť si veci úplne sám, s maximálnou slobodou. Dávajúc priestor mojim skrytým hudobným túžbam a víziám. Vždy som chcel robiť hudbu, ktorá bude dobre znieť keď sedíte napr. doma s vyloženými nohami, ale aj keď šoférujete auto a nikto vás pri tom neruší. Osobne mám druh podobnej hudby veľmi rád, pretože ma nikam netlačí. Dúfam, že Lounge Life zanechá podobné pocity.” komentuje svoj aktuálny release Beyuz.

Beyuz – Delivery

spot_img
spot_img

V našom snažení nás podporujú:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img