8.6 C
Slovakia
sobota, 20 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBeyuz vyprodukoval hudbu, ktorá má liečiť
spot_img

Beyuz vyprodukoval hudbu, ktorá má liečiť

Cover

Hudba, ktorá lieči telo, myseľ aj dušu. Keď ju budete počúvať, netreba sa nikam ponáhľať, len si užiť príjemný zážitok z počúvania. Beyuz vyprodukoval novú kolekciu pesničiek s názvom Lounge Life, pri ktorej si treba vychutnáť oddych a nechať plynúť fantáziu a emócie.

Beyuz sa odklonil od svojej tradičnej hip-hopovej produkcie. Lounge Life je 18 minútové EP, ktoré vychýdza 22.10.2016 pod vydavateľstvom ajlavmjuzik s číslom 36. Cover vznikol z Beyuzovej lomo fotografie, ktorú doplnil MtotheG. Ten si zahral aj vo videu Štefana Kurillu k prvej zverejnenej skladbe Delivery. Atmosféru skladby doplnil saxofón Mariána Jaslovského.

V mojom kreatívnom vesmíre mávam dve striedajúce sa obdobia. To prvé je, keď potrebujem tvoriť s interpretmi, nahrávať do mojich vecí v štúdiu a hrať sa s hlasovou stopou. To druhé je robiť si veci úplne sám, s maximálnou slobodou. Dávajúc priestor mojim skrytým hudobným túžbam a víziám. Vždy som chcel robiť hudbu, ktorá bude dobre znieť keď sedíte napr. doma s vyloženými nohami, ale aj keď šoférujete auto a nikto vás pri tom neruší. Osobne mám druh podobnej hudby veľmi rád, pretože ma nikam netlačí. Dúfam, že Lounge Life zanechá podobné pocity.” komentuje svoj aktuálny release Beyuz.

Beyuz – Delivery

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img