8.6 C
Slovakia
nedeľa, 3 marca, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBob Dylan požiadavkami neprekvapil, organizátori košického koncertu mu chystajú prekvapenie

Bob Dylan požiadavkami neprekvapil, organizátori košického koncertu mu chystajú prekvapenie

bob dylan biliardNecelé dva týždne ostávajú do koncertu Boba Dylana v Košiciach. Najtajomnejší hudobník planéty a zároveň najvplyvnejší pesničkár vystúpi 27. júna v Steel aréne aj so svojou kapelou. Sprevádzať ho bude takmer tridsaťčlenný tím.

V požiadavkách, ktoré dostal organizátor koncertu, sa nenachádza nič prekvapivé. Agentúra Vagaboond sa preto rozhodla prekvapiť samotného speváka a celý jeho tím. K dispozícii budú mať biliardovú miestnosť priamo v koncertnej hale.

Bob Dylan – Duquesne Whistle


 

V podmienkach, ktoré agentúra obdržala spoločne so zmluvou, sa nachádzajú klasické požiadavky, či už sa to týka technického zabezpečenia potrebných miestností (budú 4 – šatňa pre Dylana, šatňa pre kapelu, miestnosť pre manažment a samostatná produkčná miestnosť) alebo jedálnička celej výpravy, ktorá zahŕňa takmer 30 osôb, nápojového lístka či technického zabezpečenia koncertu.

Bob Dylan – Tangled Up in Blue


 

Pri Steel aréne budú parkovať 3 tour busy, kamión s prívesom, jeden menší kamión, dodávka pre 12 osôb a osobný automobil. Dylan požaduje vlastného ladiča piana, konkrétne bude hrať na piane Yamaha C1 Baby Grand Piano, fľašu kvalitného bieleho vína, buď talianske Pinot Grigio alebo francúzske Burgundy, 6 fliaš perlivej minerálky San Pellegrino a vody Evian.

Bob Dylan – Series of Dream


 

O bezpečnosť sa počas koncertu bude v celej Steel aréne starať viac ako 50 ochrankárov, ktorí budú tiež koordinovať návštevníkov. Čo sa týka zákazov, fanúšikovia majú zakázané fotiť, natáčať a nahrávať celý koncert alebo akúkoľvek jeho časť. K samotnému Dylanovi sa nedostanú ani zástupcovia médií.

(TS – Edo Kopček – redakčne skrátené)
spot_img
spot_img
spot_img