8.6 C
Slovakia
utorok, 18 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBob Dylan požiadavkami neprekvapil, organizátori košického koncertu mu chystajú prekvapenie
spot_img

Bob Dylan požiadavkami neprekvapil, organizátori košického koncertu mu chystajú prekvapenie

bob dylan biliardNecelé dva týždne ostávajú do koncertu Boba Dylana v Košiciach. Najtajomnejší hudobník planéty a zároveň najvplyvnejší pesničkár vystúpi 27. júna v Steel aréne aj so svojou kapelou. Sprevádzať ho bude takmer tridsaťčlenný tím.

V požiadavkách, ktoré dostal organizátor koncertu, sa nenachádza nič prekvapivé. Agentúra Vagaboond sa preto rozhodla prekvapiť samotného speváka a celý jeho tím. K dispozícii budú mať biliardovú miestnosť priamo v koncertnej hale.

Bob Dylan – Duquesne Whistle


 

V podmienkach, ktoré agentúra obdržala spoločne so zmluvou, sa nachádzajú klasické požiadavky, či už sa to týka technického zabezpečenia potrebných miestností (budú 4 – šatňa pre Dylana, šatňa pre kapelu, miestnosť pre manažment a samostatná produkčná miestnosť) alebo jedálnička celej výpravy, ktorá zahŕňa takmer 30 osôb, nápojového lístka či technického zabezpečenia koncertu.

Bob Dylan – Tangled Up in Blue


 

Pri Steel aréne budú parkovať 3 tour busy, kamión s prívesom, jeden menší kamión, dodávka pre 12 osôb a osobný automobil. Dylan požaduje vlastného ladiča piana, konkrétne bude hrať na piane Yamaha C1 Baby Grand Piano, fľašu kvalitného bieleho vína, buď talianske Pinot Grigio alebo francúzske Burgundy, 6 fliaš perlivej minerálky San Pellegrino a vody Evian.

Bob Dylan – Series of Dream


 

O bezpečnosť sa počas koncertu bude v celej Steel aréne starať viac ako 50 ochrankárov, ktorí budú tiež koordinovať návštevníkov. Čo sa týka zákazov, fanúšikovia majú zakázané fotiť, natáčať a nahrávať celý koncert alebo akúkoľvek jeho časť. K samotnému Dylanovi sa nedostanú ani zástupcovia médií.

(TS – Edo Kopček – redakčne skrátené)
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img