8.6 C
Slovakia
utorok, 18 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyImprovizačný koncert Jiřího Stivína už zajtra v Bratislave
spot_img

Improvizačný koncert Jiřího Stivína už zajtra v Bratislave

_stivinBratislava zažije originálnu sólovú improvizáciu majstra jazzu, flautistu a skladateľa Jiřího Stivína! Uznávaný český hudobník vystúpi 10. októbra v bratislavskom V – klube a divákom predvedie jedinečnú hudobnú šou. Publikum zažije predstavenie plné hudby, obrazu, hovoreného slova aj vtipných momentov.

Tešiť sa môžete na obrazovú a zvukovú „návštevu“ Jana Wericha, Milana Lasicu a Júliusa Satinského, Miroslava Horníčka, Vlasta Buriana, Karla Kryla, Zuzany Homolovej, Bolka Polívku, Zuzany Stivínovej a ďalších. Nechajte sa udiviť vynikajúcim hudobníkom v predstavení „Dividlo“!

Jiří Stivín – David & Goliath


 

Diváci sa môžu vrámci improvizovaného vystúpenia Jiřího Stivína tešiť aj na významné herecké osobnosti. Vďaka videoprojekcii sa publikum stretne napríklad s Jánom Werichom, Bolkom Polívkom, Milanom Lasicom či Júliusom Satinským. Jiří Stivín sa na hostí bratislavského originálneho večera s množstvom zábavy veľmi teší. 

Jiří Stivín – Swinging Bach live 2008


 

Jiří Stivín je český jazzman, flautista a skladateľ. Jeho hudobný prejav charakterizuje nespútanosť, improvizácia, časté prechádzanie medzi jednotlivými hudobnými štýlmi. Vystupoval v rockovej kapele Sputnici, bol členom činoherného súboru hudobného divadla v Karlíne.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img