8.6 C
Slovakia
streda, 22 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyKeď vás drví tlak priateľov, potrebujete zložiť silnú pieseň ako Julia Jacklin
spot_img

Keď vás drví tlak priateľov, potrebujete zložiť silnú pieseň ako Julia Jacklin

Austrálska speváčka Julie Jacklin pripravuje svoj druhý sólový album. Crushing bude intímnou prechádzkou po jej pocitoch.

Krehká telesná schránka a ešte krehkejšia duša umelkyne. Takto charakterizujú jemné piesne ich autorku – Juliu Jacklin. Pod aranžmánmi sa skrýva posolstvo od zraniteľnej osoby, ktorá svoje sklamania zo vzťahov a vlastné pochybnosti, dáva do hudby.

Album Crushing vzišiel z intenzívneho pocitu, ktorý niesla vo svojom vnútri. Drvenie, ako môžeme nahrávku preložiť do slovenčiny, má podľa speváčky odhaliť osobnú skúsenosť zo života a ako môže sklamanie deformovať naše vnútorné prežívanie.

Dva roky, ktoré pripravovanú novinku delia od jej debutu Don´t Let the Kids Win, strávila zhromažďovaním materiálu a premýšľaním nad tým, čo od nej očakáva jej poslucháč. Od začiatku si získavala sympatie tým, že obnažila v pesničkách svoje vnútro. Poslucháči takto našli skratku k jej súkromiu a tlak od fanúšikov a médií silnel.

Singel Head Alone z pripravovaného albumu má byť výkrikom smerom k jej priateľom a blízkym. Apelom o ktorom verejne hovorí: „ Je to prosba pre tých, ktorí sú okolo mňa, nech mi dajú priestor k nadýchnutiu. Pripomenutie samej sebe, že je v poriadku si vynútiť takúto hranicu. Skutoční priatelia vás vypočujú, prispôsobia sa tomu a stále vás budú milovať.“ Nahrávka Crushing vychádza 22. februára vo vydavateľstve Transgressive Records.

Julia Jacklin – Head Alone

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img