8.6 C
Slovakia
nedeľa, 14 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyMoja Reč, Marián Čekovský a africký raper - špeciálny program uvedú v...
spot_img

Moja Reč, Marián Čekovský a africký raper – špeciálny program uvedú v Košiciach

01_plagat koncert12.09.2014 v piatok sa v košickom Diamond People Clube stretnú na jednom pódiu hudobníci, ktorí už spolu naspievali množstvo spoločných pesničiek a ich tvorba je známa nielen fanúšikom hip-hopu.

Napriek mnohým spoločným štúdiovým nahrávkam a videoklipom, ktoré majú milióny videní na sociálnych sieťach sa však títo umelci v ucelenom programe, kde by si tieto „featy“ zaspievali spolu ešte nestretli. Koncert sa bude niesť v štýle dobrej zábavy v spojení hip-hopu, popu, 10 členného živého bandu a afrického rapu.

Odznejú napríklad pesničky ako „Cvak“ a „Slovensko“ od formácie Moja Reč, kde vokály odspieva Alexander „Šani“ Sássi. Marián Čekovský bude zasa neobvykle hosťom Šani Sassi Bandu. Obyčajne to býva naopak, Šani Sássi je totiž tradične Mariánovým hosťom na jeho koncertoch. Spolu ich odohrali už viac ako 1000, no prvý raz je Marián v spoločnom programe Šaniho hosťom.

Moja Reč – Cvak


 

Absolútne premiérovým na našej klubovej scéne bude na tomto koncerte show egyptského rapera „African Soulja“. Africký raper s nemeckými koreňmi bude ako špeciálny hosť programu na Slovensku vôbec po prvý raz.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img