8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNeuveriteľné - po 35 rokoch existencie prídu metaloví epici po prvý krát...
spot_img

Neuveriteľné – po 35 rokoch existencie prídu metaloví epici po prvý krát na Slovensko

MW_band_KOM2014_GdF_Sepia_approved for mediaDo Aegon Arény NTC v Bratislave príde najhlasnejšia kapela na svete a predstaví svoj nový pripravovaný album. Stane sa tak 18.januára 2016, kedy sa vôbec po prvýkrát vo svojej 35 ročnej histórii, konečne dostanú aj do našich končín.

Pripravované budúcoročné turné oznámili na ostravskom koncerte včera večer. Okrem Bratislavy zavítajú budúci rok aj do ďalších miest ako Praha, Brno, Ostrava, Varšava a iné Kapela má pritom veľa práce na prípravách nového albumu a na toto januárové miniturné si momentálne odskočili priamo zo štúdia. Album dokončia ihneď po návrate a práve s ním bude spojené budúcoročné turné.

Kapela Manowar patrí k základným stavebným kameňom a priekopníkom heavy metalu na svete. Svoju hudobnú kariéru založili na oddanosti tomuto žánru a nezameniteľnej skladbe piesní.

Manowar – Die for Metal

https://www.youtube.com/watch?v=N_UGFLT0VMY


 

Počas svojej 35 ročnej kariéry odohrali ako headliner koncerty na všetkých najvýznamnejších metalových festivaloch. V roku 1984 bola zapísaná do Guinessovej knihy rekordov ako najhlasnejšia kapela na svete, keď im v Nemecku namerali hlasitosť až 139 decibelov čo je porovnateľné s výbuchom delostreleckého granátu alebo štartom stíhačky.

Manowar – Warrios of the World

https://www.youtube.com/watch?v=AJ0sW7KOFhU


 

Kapela v zložení Joey DeMaio, Eric Adams, Karl Logan a Donnie Hamzik príde na Slovensko s novým programom už 18.januára 2016. Bratislava sa určite bude otriasať v základoch. Lístky už čoskoro v predaji v sieti Ticketportal.sk v jednotnej cene 35 Eur.

(TS – Edo Kopček – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img