8.6 C
Slovakia
streda, 29 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby
spot_img

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

JAZ27433a_JK_17IMT Smile prichádzajú s novým singlom, Thomas Puskailer sa tak isto nenechal zahanbiť, Gladiator odprezentovali na festivale Topfest novú skladbu a Jana Kirschner s Korben Dallas sú „Spolu“.

Kapela IMT Smile, ktorá ako jediná slovenská skupina vypredala košickú Steel arénu i bratislavskú Inchebu, prichádza s novým singlom. Pieseň nesie názov Cesty II. triedy a už teraz si ju môžete vypočuť na Deezeri, kde je momentálne najpočúvanejšou skladbou. Ivan Tásler sa nikdy netajil tým, že okrem hudby, je jeho koníčkom aj cestovanie. Po Austrálii prišla na rad aj Amerika, konkrétne Kalifornia, ktorá je známa svojou uvoľnenou atmosférou.

IMT Smile – Cesty II. triedy


 

Thomas Puskailer aj počas leta pracuje na plné obrátky! Pre svojich fanúšikov pripravil ďalší nový singel s názvom „Have It All Tonight“! Text a melódia sviežej letnej skladby je výsledkom spolupráce Thomasa Puskailera s držiteľom ceny Grammy, Billom Grainerom, ktorý spolupracoval aj so slávnou americkou speváčkou Jennifer Hudson! Šarmantný Thomas Puskailer prichádza každý mesiac s novou skladbou alebo remixom. Po vydaní desiatich singlov plánuje spevák vydať nový album!

Thomas Puskailer – Have It All Tonight


 

Skupina Gladiator to roztočila na Topfeste! Kapela na čele s Mikom Hladkým zahrala na najväčšom rockovom festivale na Slovensku hity. Gladiator hrali na Topfeste už po piatykrát a koncert si doslova užívali. Gladiatori zahrali fanúšikom nový hit „Na kom ti záleží“. Pieseň zložil „gladiatorský“ tandem – Miko Hladký a Georgio Babulic. Novinka je o tom, ako ľudia dokážu bojovať s prekážkami v živote. Pri tvorbe skladby „Na kom ti záleží“ sa rockeri inšpirovali svojim okolím a ľudskými príbehmi.

Gladiator – Na kom ti záleží


 

Na svete je jedinečné spojenie špičkových slovenských hudobníkov! Spoločnú skladbu nahrali speváčka Jana Kirschner a skupina Korben Dallas. Novinka s názvom „Spolu“ je o spoločnom dozrievaní dvoch ľudí.

Jana Kirschner & Korben Dallas – Spolu


 

K novej skladbe už Jana a Korben Dallas stihli nakrútiť aj videoklip. Originálny retroklip sa nakrúcal v bratislavskej Mojzesovej sieni a je o seniorskej tanečnej zábave!

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené) 
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img