8.6 C
Slovakia
sobota, 20 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPo festivaloch prichádzajú ADB do klubu predstaviť nové skladby
spot_img

Po festivaloch prichádzajú ADB do klubu predstaviť nové skladby

asiandubfoundation

Pražský Lucerna Music Bar oslavuje tento rok okrúhle dvadsiate výročie a pri tejto príležitosti pripravil sériu výnimočných dvadsať koncertov. V rámci oslavy už vystúpili formácie Dub Pistols, Anti – Flag či Our Last Night. Najbližšie sa predstavia v Lucerna Bare jazzcoristi Shining 04. Novembra a o deň na to drum and bassová legenda Asian Dub Foundation.

Asian Dub Foundation sú v Čechách veľmi populárni. Vystupovali tu už viackrát a ich energický set zabával ľudí minulý rok na festivaloch Rock for People či Rock for Churchill. Fanúšikovia veľmi citlivo reagujú na ich ľavicové politické názory, ktoré sa mnohým môžu zdať prehnané, ale väčšina uznáva ich otvorený boj proti rasizmu.

Asian Dub Foundation – Flyover

Vo svojej tvorbe miešajú elektronické žánre ako drum and bass, dub či dancehall s rockovými aranžmánmi. Teraz prídu do Lucerny predstaviť nový album More Singal More Noise, ktorý vzniklo zo spontánneho jam session v londýnskom Red Bull Studios s legendárnym dubovým interpretom Adrianom Sherwoodom. Na pražskom koncerte vystúpi kapela v staronovej zostave s pôvodnými členmi DR Das, Rocky Singh, Ghetto Priest a s novou posilou Fluteboxer Lee.

Asian Dub Foundation – Zig Zag Nation

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img