8.6 C
Slovakia
utorok, 30 mája, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyRichard Müller a Andrej Šeban opäť spolu na pódiu

Richard Müller a Andrej Šeban opäť spolu na pódiu

spot_img

spoluRichard Müller pripravil pre fanúšikov predvianočné prekvapenie! Legendárny spevák zavŕši hudobný maratón dvoma klubovými koncertami so svojou skupinou, na ktoré si pozval špeciálneho hosťa. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik sa na jednom pódiu stretne s fenomenálnym gitaristom Andrejom Šebanom!

Jedinečné spojenie hudobných velikánov a najväčšie hity Richarda Müllera v predvianočnej atmosfére si nenechajte ujsť  16. decembra v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17. decembra v Piano Clube v Trenčíne. Richard MüllerAndrej Šeban sú dlhoroční spolupracovníci, ktorí sa stretli v skupine Banket.

Richard Müller & Andrej Šeban – LSD live 1996


 

Na konte majú niekoľko albumov a desiatky koncertov. Ich spojenie sľubuje fanúšikom dokonalý hudobný zážitok. Okrem Richarda Müllera a Andreja Šebana predvedú na pódiu svoje muzikantské umenie bubeník Juraj Kuchárek, gitarista Peter Markuljak, hráč na klávesy Matej Benko a basgitarista Viktor Hidvéghy.

Richard Müller & Andrej Šeban – Chelsea Hotel live 1996


 

Nenechajte si ujsť  špičkových hudobníkov a najväčšie hity Richarda Müllera v predvianočnej atmosfére 16.12. v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17.12. v Piano Clube v Trenčíne. Organizátor ponúka okrem obyčajnej aj VIP vstupenku, ktorá zahŕňa slané pochúťky a sladké dezerty z pekárenskej výroby Dolce Manufactory a ochutnávku lahodného vína.

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Podcasty podporuje Fond na podporu umenia

spot_img

Podcasty podporuje Hudobný fond

spot_img
spot_img