8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVeľký chlapík Action Bronson rapuje, no kašle na filozofiu
spot_img

Veľký chlapík Action Bronson rapuje, no kašle na filozofiu

action-ab

 

Má albánske a židovské korene, ale narodil sa v New Yorku a jeho duša patrí tomuto inšpiratívnemu miestu. No na svoje etnické vlohy je nesmierne hrdý a multikulturalizmus pašuje do svojej tvorby priamym spôsobom. Arian Arslani aká Action Bronson je obrovský chlapík, ktorého len tak neprehliadnete. Aj keď pôsobí ako dobrák, na scéne budí rešpekt a s nespratnými fanúšikmi vie hneď spraviť poriadok, o čom sa presvedčil aj nemenovaný pán, ktorého jednou rukou zhodil z pódiá.

Arian sa profesionálne venoval kulinárstvu, bol šéfkuchárom v jednej newyorskej reštaurácii, ale jeho kariéru prerušila nehoda v roku 2011, keď si v kuchyni zlomil nohu. V tomto je jeho príbeh veľmi podobný so speváčkou Kate Nash, ktorá po úraze mala dostatok času na tvorenie a prehodnotenie svojho smerovania. Arian sa začal zaoberať rapom a pod prezývkou Action Bronson vydal ešte v ten istý rok album Dr. Lecter. Jeho tretia doska  Mr. Wonderful mu vyšla dvadsiateho tretieho marca.

Action Bronson – Actin Crazy

Hudobní kritici ju už teraz považujú za jeden z najzaujímavejších materiálov roku 2015.  Samotný hudobník povedal o albume pre NME: „Nestarám sa o jednotlivé piesne, snažím sa vždy spraviť kompletný projekt. Je to len rap , nechcem, aby si ľudia mysleli, že som nejaký vedec alebo inšpirujúci básnik. Seriem na to! Je to proste šťastný, hrubý a zábavný rap„.

Action Bronson – Easy Rider

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img