8.6 C
Slovakia
sobota, 20 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVrabce čvirikajú na lepšie časy, prestanú straky kradnúť? Spievajú Bob Delay
spot_img

Vrabce čvirikajú na lepšie časy, prestanú straky kradnúť? Spievajú Bob Delay

„Choďte preč!“ Spieva kapela Bob Delay v novom singli Vrabce, ktorý podporili sugestívnym videoklipom. Téma manipulácie a temných mechanizmov politiky nie je náhodná a každý to vie. Chalani z kapely Bob Delay sa už nedokázali pozerať na politický svet klamstiev.

Textom skladby Vrabce poukazujú na neistotu a obavy bežných ľudí z budúcnosti, ktorú častokrát nevedia ovplyvniť. Hudba je priamočiara a nemenná, presne tak ako ich postoj. Klip je plný známych politických tvárí z minulosti či prítomnosti, ktorých majú už dosť. Dátum vydania singlu Vrabce s klipom nie je náhodný, Bob Delay posielajú jasný odkaz tým hore. Klip si hudobníci  točili sami pri ktorom im pomáhal Maxo Ďurkovič. O mix sa im postaral Palo Schmidt a záverečné „dovarenie”, master, im spravilo štúdio TC LEMONS.

Bob Delay – Vrabce

Bob Delay, v zostave Michal Homola (basgitara), Tomáš Hambálek (gitara a spev) a Jakub Vizner (bicie nástroje),funguje od roku 2014. Svoju debutovú EP dosku 247 Slov vydali pred rokom. Všetci členovia Bob Delay už hrali v iných zoskupeniach a nabrali tak skúsenosti z rôznych štýlov ako jazz, grunge, hardcore, psychedelic rock, čo je napokon možné počuť v ich nedefinovateľnom štýle ovplyvnenom bluesom, jazzom, rockom i psychedéliou

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img