8.6 C
Slovakia
piatok, 23 apríla, 2021
Home Novinky Vrabce čvirikajú na lepšie časy, prestanú straky kradnúť? Spievajú Bob Delay

Vrabce čvirikajú na lepšie časy, prestanú straky kradnúť? Spievajú Bob Delay

„Choďte preč!” Spieva kapela Bob Delay v novom singli Vrabce, ktorý podporili sugestívnym videoklipom. Téma manipulácie a temných mechanizmov politiky nie je náhodná a každý to vie. Chalani z kapely Bob Delay sa už nedokázali pozerať na politický svet klamstiev.

Textom skladby Vrabce poukazujú na neistotu a obavy bežných ľudí z budúcnosti, ktorú častokrát nevedia ovplyvniť. Hudba je priamočiara a nemenná, presne tak ako ich postoj. Klip je plný známych politických tvárí z minulosti či prítomnosti, ktorých majú už dosť. Dátum vydania singlu Vrabce s klipom nie je náhodný, Bob Delay posielajú jasný odkaz tým hore. Klip si hudobníci  točili sami pri ktorom im pomáhal Maxo Ďurkovič. O mix sa im postaral Palo Schmidt a záverečné „dovarenie”, master, im spravilo štúdio TC LEMONS.

Bob Delay – Vrabce

Bob Delay, v zostave Michal Homola (basgitara), Tomáš Hambálek (gitara a spev) a Jakub Vizner (bicie nástroje),funguje od roku 2014. Svoju debutovú EP dosku 247 Slov vydali pred rokom. Všetci členovia Bob Delay už hrali v iných zoskupeniach a nabrali tak skúsenosti z rôznych štýlov ako jazz, grunge, hardcore, psychedelic rock, čo je napokon možné počuť v ich nedefinovateľnom štýle ovplyvnenom bluesom, jazzom, rockom i psychedéliou