8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyZnovuzrodený Chris Corner a jeho IAMX opäť v Bratislave
spot_img

Znovuzrodený Chris Corner a jeho IAMX opäť v Bratislave

Projekt IAMX a jeho spevák Chris Corner sa vracia do Bratislavy. Chris za sebou vláči svoju minulosť a temných démonov, s ktorými bojuje skrz hudobnú tvorbu. Aktuálne koncertným turné Mile Deep Hollow Euro Tour.

Naše publikum si Chrisa Cornera a jeho projekt IAMX obľúbilo. Vystavané zázemie u nás možno súvisí s popularitou Depeche Mode či Placebo, teda ku skupinám, z ktorých si vyberá inšpiračné zdroje. No oveľa pochmúrnejšej a temnejšej podobe. Súvisí s tým jeho osobný život, v ktorom sa ocitol v slepej uličke.

Psychické problémy súvisiace s chronickou nespavosťou ventiloval veľmi osobnými skladbami. Zdá sa, že nateraz nad chorobou zvíťazil. Ako prezrádza už názov jeho najnovšieho albumu Alive In New Light. Oslobodený od démonov sa vydal na koncertné turné, na ktorom chcel cítiť spriaznenosť svojich fanúšikov a ich podporu. Turné Mile Deep Hollow Euro Tour v určitom smere nadväzuje na turné Metanoia.

Chris nechce zatajovať príčiny svojho ochorenia, naopak, chce šíriť poznatky, informácie a prevenciu, čím získava turné aj osvetový charakter. Pred koncertom sa bude premietať dokumentárny film a uskutoční sa diskusia, kde bude spevák odpovedať aj na otázky intímneho charakteru.

IAMX – Mile Deep Hollow

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img