8.6 C
Slovakia
pondelok, 15 apríla, 2024
spot_img
ÚvodRecenzieRecenzie CDJoe Cocker- Fire it up
spot_img

Joe Cocker- Fire it up

Joe Cocker- Fire it up
Joe Cocker- Fire it up

| autor: Tomáš Štancel

68 ročný rodák zo Sheffieldu, ktorý žije už dlhší čas za veľkou mlákou vydal svoj dvadsiaty druhý album, ktorý nesie názov Fire It Up.

Žánrovo veľmi rozmanitý album si zároveň drží status 100%-ho celku. Dokonca by som si neodpustil poznámku, že je to jeden z najlepších albumov, ktoré John Robert Cocker nahral. Nezameniteľný feeling v každej piesni je naozaj veľkou ukážkou, čo sa v tomto starom pánovi nachádza.

Joe Cocker – FIre It Up

https://www.youtube.com/channel/UCxuJgU_RrAKETUInMzpbfkg

Perfektný hlas a melódie ktoré odznievajú tak jednoducho, ako keby ich sypal z rukáva, sa zaprieť nedajú. Za pozornosť stoja určite rýchlejše piesne ako napríklad: Fire It Up, I Come In Peace, alebo pomalé veci ako You Dont Need A Milion Dollars.

To je len malý zlomok s perfektne nahraného albumu. Veľkú zásluhu na novinke majú hudobníci ako Ray Parker, Jr., Joel Shearer, Tim Pierce, Tom Bukovac a samozrejme ostatní ktorí sa svojou maličkosťou zaslúžili o finálny zvuk nahrávky.

Zhrnutie? Na jednom albume nájdete Rock and Roll, Blues, Blues-rock, alebo až do Country siahajúca spomínaná You Dont Need A Milion Dollars. A presne ako spieva Joe, netreba nám milión dolárov, nám bude stačiť, keď hudobníci budú vydávať albumy podobnej kvality, ako je Fire It Up.

Hodnotenie: 5/5*

spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img