8.6 C
Slovakia
streda, 19 júna, 2024
spot_img
ÚvodReportyETNA AKM Night 2011/2 – End of The Summer - report
spot_img

ETNA AKM Night 2011/2 – End of The Summer – report

V sobotu 10.9.2011 sa na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom konal už druhý koncert za tento rok, ktorý organizovala pizzéria Etna. Mali ste možnosť vidieť šesť kapiel, ktoré sú z okolia a dokážu ulahodiť uchu aj najnáročnejšieho diváka. Atmosféra bola priateľská, program vyplnený na maximum a každý si našiel „to svoje“.

Ako prvá vystúpila mladá kapela STICK & STRINGS plná veľkých nádejných talentov. Decká ukázali to, čo najlepšie vedeli a aj napriek skorému hraciemu času a menšiemu počtu divákov zožali veľký úspech.

Čím viac hodín pribúdalo, tým sa areál napĺňal novými návštevníkmi. Ako druhí vystúpili chlapci z EAGON DUST. Táto rocková kapelka povyťahovala staršie hity, čím upútala aj skôr narodené ročníky, ale samozrejme predviedli aj svoje vlastné skladby. Hoci sú trojčlenná kapela, na koncertnom pódiu ich bolo päť vďaka hosťom, ktorí si s nimi prišli zahrať.

THE BRIGHT EYE tradične uchvátil svojím skvelým vystúpením a konečne to začalo aj pod pódiom žiť ako na pravom rockovom koncerte. Ľudia sa vyskákali, kapela vyhrala a všetci boli spokojní. Ako novinku predstavili svojho nového gitaristu Juraja, ktorý má miesto v kapele zaslúžene a odohral s chlapcami celý koncert bezchybne.

Kapela, na ktorú som sa ja osobne najviac tešila bola zostava TESKOHIPPIES. Hoci z piatich členov vystúpili len štyria, ale nič to nezmenilo na kvalite vystúpenia. A aj napriek drobnému výpadku zvuku na začiatku ich koncertu, to chlapci dohrali bez problémov a zožali potlesk, aký si naozaj zaslúžili.

Predposlední vystúpili JOYRIDE, skupina chalanov hrajúca vlastné piesne s nádychom starého amerického rocknrollu. Piesne, ktoré znejú ako keby ste ich už niekedy počuli, zaryjú sa Vám pod kožu a bezprostredne sa húpete sa v ich rytme.

Celý koncert prebehol hladko, ľudia sršali spokojnosťou a všetko bolo tak, ako malo byť. Počasie nám prialo a kto nebol môže ľutovať. Tá nenapodobiteľná atmosféra bola naplnená hudbou a umením nikto sa na nič nesťažoval. Už nám zostáva len poďakovať organizátorom a zaželať im mnoho úspechov aj v budúcnosti, nech sa im takéto akcie darí zorganizovať aj naďalej.

autor: Erika / Musicpress.sk / Hudba-Music.sk

Fotoreport nájdete TU

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img