8.6 C
Slovakia
pondelok, 17 júna, 2024
spot_img
ÚvodReporty"Amfik" hostil hviezdy slovenskej populárnej hudby
spot_img

„Amfik“ hostil hviezdy slovenskej populárnej hudby

s (5)

Košice Fest 2014 – 06.05.2014 – Amfiteáter – Košice

Amfik, ako Košičania nazývajú svoj amfiteáter, sa stal 6. mája vo večerných hodinách centrom hudobného diania v metropole východného Slovenska. Vystúpenia pod holým nebom sa zúčastnili mnohé slovenské hudobné hviezdy. K dobrej zábave, prispeli umelci nielen z Košíc, ale aj iných kútov Slovenska.

Podujatie sa začalo o osemnástej hodine a ľudí k Amfiteátru sprevádzali príjemné slnečné lúče. Ako prvý sa predstavil Lukáš Adamec, štafetu od neho prevzala Kristína, ktorá zaspievala svoje hity Pri oltári či Horehronie. Ďalšia nasledovala ľudová hudba v podaní Kandráčovcov, ktorý veľkou mierou prispeli k dobrej nálade na Amfiteátri.

Jana Kirschner – live Košice Fest 2014


 

Po zotmení sa o zábavu staral Peter Lipa a Milan Lasica. Aj keď neskoršie hodiny priniesli mierne ochladenie, publikum to neodradilo a zostali sa zabávať naďalej. Marián Čekovský ako ďalší účinkujúci ľuďom na Amfiteátri poriadne rozprúdil krv.

Marián Čekovský & Band – live Košice Fest 2014


 

Záver podujatia patril Jane Kirschner a jej kapele spolu s Peter Bič Project. Podujatím celý večer sprevádzal Matej „Sajfa“ Cifra.

| autor: Veronika Rusinková
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img