8.6 C
Slovakia
štvrtok, 11 júla, 2024
spot_img
ÚvodReportyŠtandardný výkon Zlatého Slávika - dokonalé!
spot_img

Štandardný výkon Zlatého Slávika – dokonalé!

okonalý hudobný zážitok! Tak sa dá nazvať dvojhodinový koncert Richarda Müllera. Zlatý Slávik dvoma beznádejne vypredanými vystúpeniami v bratislavskom Istropolise odštartoval slovenskú časť Potichu Tour 2,5. Od fanúšikov si Richard tradične vyslúžil niekoľkonásobné standing ovations!

Bratislavské publikum ležalo Richardovi Müllerovi doslova pri nohách! Dva krát za sebou zaspieval úradujúci Zlatý slávik famózny koncert a všetkým priaznivcom doprial nezabudnuteľný zážitok. Hudobný velikán predviedol najväčšie hity v „tichých“ úpravách a v prekvapivých aranžmánoch. Návštevníkom sa počas emotívneho koncertu striedali zimomriavky a slzy dojatia. Richard predviedol aj kúsky z najnovšieho album „EŠTE“, ktorý vydal v decembri minulého roku. Charizmatický spevák je maximálnej forme. Je plný energie a okrem čistého spevu ohuruje publikum ako vtipný rečník.

„Tak dlhé turné je náročné, to môže potvrdiť každý hudobník. Ale stojí to za to. Keď vidím, ako tí ľudia reagujú na hudbu, ako si spievajú… Som šťastný, že si nájdu v týchto časoch peniaze na koncert. Som im za to vďačný z celého srdca.“

Spolu s Richardom Müllerom sa predstavila šesťčlenná kapela. Skupina v zložení Juraj Kuchárek, Peter Markus Markuljak, Michal Žáček, Igor Ajdží Sabo, Viktor Hidvéghy a Vilo Vitéz počas celého vystúpenia bravúrne dopĺňala hlavnú hviezdu! Diváci ich za to odmenili zaslúženým standing ovations.
Obrovský potlesk si vyslúžil český hosť Dan Bárta, ktorý si s Richardom zaspieval duet Tlaková níž. Okrem toho predviedol ďalšie tri skladby, ktoré zaspieval po slovensky, po česky a po anglicky. Potichu Tour 2,5 je poslednou možnosťou zažiť geniálnu dvojicu Müller – Bárta na jednom pódiu! Nenechajte si ujsť posledných šesť koncertov na Slovensku.

Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal na stránke ticketportal.sk a v miestnych pokladniach divadiel a kultúrnych domov.

SK

21. 5. Piešťany – Dom umenia
22. 5. Čadca – Športová hala
23. 5. Ružomberok – Kultúrny dom Andreja Hlinku
24. 5. Humenné – MsKS
25. 5. Špišská Nová Ves – Reduta
26. 5. Dolný Kubín

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img