8.6 C
Slovakia
utorok, 18 júna, 2024
spot_img
ÚvodReportyDivokej Bill rozskákal MMCéčko napriek zlomeninám
spot_img

Divokej Bill rozskákal MMCéčko napriek zlomeninám

DSC_0668

Piatkový koncert kapely Divokej Bill v bratislavskej MMC sa niesol v znamení nových hitov, antény, zlomeniny a drevenej palice. Už v úvode sa Venca Bláha ospravedlnil za to, že musel  pre túto príležitosť vymeniť gitaru za palicu. Ľavú ruku mal totiž po nehode na motorke zaviazanú v trojrohej šatke. Avšak, ukázalo sa, že zlomenina v rockovej šou vôbec neprekážala a palica sa stala nápomocnou rekvizitou.

Na bratislavskom koncerte „Billovia“ priviedli k  životu  svoj nový album  Divokej Bill – G2 Acoustic Stage. Postaral sa o to reprezentant  rádia Rocková republika. Priniesol si na to anténu, ktorú namočil do „kúzelného moku“ a pokvapkal CD … akustický album „Billov“ bol pokrstený.

Divokej Bill – Všema deseti live 2015

S približujúcim sa finišom koncertu si Venca Bláha nasadil namiesto čierneho cylindra klobúk so slovenským znakom a kapela dala Müllerov pieseň Po schodoch. Fanúšikovia ich samozrejme zo stageu nechceli pustiť a ani samotnej kapele sa príliš nechcelo odísť. V prídavku si dav vyžiadal ešte pár peciek, medzi ktorými bol aj starší hit Pocit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img