8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodReportyPara potvrdila povesť koncertnej skupiny
spot_img

Para potvrdila povesť koncertnej skupiny

20130427_215629Para; Sendrejovci; Bad Karma Boy – 27.04.2013 – Ateliér Babylon – Bratislava

Starší, mladší, násť – roční – na koncerte skupiny Para, ktorý sa uskutočnil v klube Babylon 27.apríla 2013  – to jednoducho vrelo!  Mnohí sme si pripomenuli vysokoškolské časy z Mlynskej doliny, kedy sme pesničkami Pary žili.  Hity ako – Abstinent, či Otec – určite potešili nejedného fanúšika. Na jednotlivých koncertoch po celom Slovensku skupina predstavila svoj nový album Menšina, ktorý získal cenu  Radia_head Award v kategórii Album roka – poslucháčska cena. Kapela je právom označovaná ako jedna z najlepších koncertných kapiel na Slovensku.

Para – live in Ateliér Babylon 2013

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=F7BLC2KCFWs‘]


 

Fenomenálny a uvoľnený Lasky opäť zabodoval. Uvoľnená atmosféra, množstvo energie, ktoré sršalo od fanúšikov spievajúceho davu – takto by sa dala charakterizovať pulzujúca atmosféra v Music Clube Babylon v Bratislave. Na koncerte sa predstavili aj starí známi – Sendrejovci, ktorí boli spestrením večera  a kapela Bad Karma Boy. Mali sme možnosť počuť nové hity kapely, Para však nezabudla ani na známe hity.

Para – live in Ateliér Babylon 2013

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=_ZXNyq75C0c‘]

Uvoľnený Lasky nevynechal ani svoje tanečné kreácie. Ako sa on sám vyjadruje o koncertoch: “Na koncerty sa pripravujeme svedomito a zodpovedne, ale v podstate nijako. Je to zvláštne, ale trému som nikdy nemal, asi aj preto sa vždy hádžem do spievajúceho davu. “


 

Skupinu Para sa nedá hodiť do žiadnej škatuľky. Prechádza sa jednotlivými žánrami. Spája jednotlivé žánre. Aj preto hudobní kritici používajú názvoslovie – cross over. Ako hovorí Lasky: “Spájania nás vždy bavilo…” Album Menšina je šiestym albumom skupiny Para. Vyšiel pod taktovkou Eddieho Stevensa. V éteri rádií môžme z tohto albumu počuť skladby – Žena, Pre deti.

| autor: Katarína Lorenčíková

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img